Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018

Aktualności

Mimo zawirowań politycznych, a nawet militarnych, lato 2018 roku zaplanowane jest jako promocja Rosji. Taka zapadła decyzja FIFA, czyli międzynarodowej organizacji piłkarskiej: Mistrzostwa Świata odbędą się w Rosji. Będą tam obecni w dużej liczbie kibice z wielu krajów, w tym z Polski.

Polski patriotyzm jako zjawisko masowe przetrwał burzliwe lata tzw. transformacji głównie dzięki stadionom piłkarskim. W czasie gdy wielu Polaków pochłonęła możliwość – nareszcie – zarabiania pieniędzy uzależniona od jakości własnej pracy, myśli nie były nakierowane na wyższe cele, lecz na konsumpcję. Tymczasem w sporcie idea pozostała. Przywiązanie, drużyna, koledzy, grupa, jedność, patriotyzm. Stąd Polacy będą obecni również na rosyjskim Mundialu.

Przy okazji przygotowań do MŚ 2018 widać, że kibice szykują równie poważnie jak piłkarze. Polacy rezerwują loty, szukają hoteli, organizują wyjazdy. Szyte są flagi, przygotowywane koszulki. Jedziemy do Rosji. Poniżej kilka miejsc gdzie można zaopatrzyć się w piłkarskie gadżety na rosyjskie wakacje ’18.

Sklep z produktami na MŚ:
https://internetowysklepsportowy.pl/Mistrzostwa-swiata-c146

Koszulki reprezentacji Polski:
https://fanzone.pl/category/koszulki-reprezentacji-polski

Sklep kibica Polski:
http://www.iss-sport.pl/shop,team,1

Oprócz miejsc nastawionych na odbiorców indywidualnych, znajdują się w sieci również witryny przygotowane dla biznesu, sklepów, organizacji, stowarzyszeń czy innych odbiorców hurtowych. Poniżej kilka z nich.

Gadżety Mundialu dla firm:
http://faneo.net

Produkcja pamiątek:
http://www.iss.plus

Szaliki Polski:
http://szaliki-hurt.pl

Co oferują powyższe witryny? Co mogą mieć w ofercie, co powinny? O tym w tekście poświęconym sklepom Mistrzostw Świata.