Toplista

Kliknięcie w obrazek „Lista stron patriotycznych” kieruje na witrynę „Strony patriotyczne”, gdzie znajduje się odnośnik „Kliknij tutaj, aby wejść„, po kliknięciu którego ukazuje się toplista – ranking stron patriotycznych.

Jedno takie kliknięcie (zakończone załadowaniem strony z toplistą) z BliskoPolski.pl dodaje naszej stronie jeden punkt w rankingu. Po co te punkty? Po to, by być wysoko, aby odwiedzający toplistę widzieli baner Blisko Polski i klikając w niego poznawali stronę i całą inicjatywę. A jest o co walczyć, gdyż miesięcznie z tej toplisty przechodzi na stronę Blisko Polski kilkaset osób, w większości nowych odwiedzających.

Jako, że są to goście z „patriotycznej toplisty” należą zwykle do tzw. przekonanych, tym samym chętnie poznają witrynę i przesyłają adres dalej, chociażby dodając do ulubionych stronę BP na facebooku. Klikanie w toplistę ma zatem istotny sens. „Klikanie”, nie kliknięcie, gdyż toplista resetowana jest co miesiąc.

A zatem do dzieła – jeden klik w miesiącu. Jeden z laptopa, drugi z komórki, trzeci z komputera kolegi… Im więcej różnych urządzeń (używających różnych IP), tym lepiej, gdyż toplista nie bierze pod uwagę wielokrotnych kliknięć tych samych osób/komputerów.

Dodaj komentarz