Już jest! Nowa koszulka reprezentacji na Mistrzostwa Świata 2018!

12 marca, czyli 11 dni przed pierwszym meczem, udało się sympatykom Biało-czerwonych poznać wygląd nowej koszulki polskiej kadry. Wygląd jeszcze nieoficjalny, ale ze względu na wiarygodność źródeł (dwa niezależne serwisy: FootyHeadlines oraz TodoSobreCamisetas), które wielokrotnie potwierdziły swoją rzetelność w kwestii nowych strojów sportowych, można uznać, że będą wyglądać właśnie tak:

Zdjęcia koszulek reprezentacji Polski 2018

Co od razu rzuca się w oczy? Charakterystyczne barwy, prostota, nowoczesność. Cechą wyróżniającą ten model są szare zdobienia idące po skosie koszulki. Na lewej pierwsi polski herb, na prawej znak Nike, na karku – niespodzianka – polskie godło! Zgodnie z deklaracjami producenta, koszulki mają cechy najnowocześniejszej odzieży sportowej na rynku, w tym systemu „oddychającego” Dry Fit. Więcej na ten temat tutaj.

Dla nas najważniejsze, że na swoim miejscu znajdują się polskie barwy i polski herb. Czy nowe stroje przyniosą szczęście reprezentantom na rosyjskim Mundialu? Oby! Pierwszy mecz w nowych koszulkach 23 marca we Wrocławiu (towarzyski Polska-Nigeria), kolejny sparing z Koreą Południową. Pierwsze nasze starcie na Mistrzostwach Świata: 19 czerwca z Senegalem.

Zobacz również: historia koszulek reprezentacji Polski