! Manifest

Znajdujesz się w witrynie BliskoPolski.pl. Żadna podstrona nie jest skończona. Wszystkie wymagają edycji, poprawek, uzupełnienia, rozszerzenia, a być może i napisania od zera.

Witryna ma na celu przekazać możliwie jak największej grupie Polaków informacje, które nie są publikowane w mediach tzw. „głównego nurtu”. Misja jest prosta: poinformować. Bez zbędnych (jeśli się uda…) komentarzy. Krótka informacja, ilustracja plus odnośniki do szerszych materiałów – jeśli czytelnika temat zainteresuje bliżej.

Osoby chętne do współredagowania proszone są o kontakt e-mail: redakcja@bliskopolski.pl

Jeśli nie masz czasu lub/oraz ochoty sam pisać, bardzo mile widziane są chociażby same pomysły na kolejne tematy, a także materiały do nich (lub też materiały do tematów rozpoczętych czy  wymienionych na stronie). Pomocne będą wszelkie linki czy tytuły, a także wskazanie ewentualnych błędów czy korekt.

Ważne: wygląd strony – obecnie, ale również i w przyszłości – ma drugorzędne znaczenie. Zajmiemy się nim, ale póki co najważniejsza jest treść.

PS. Tak, to jest strona oszołomska. Polski ciemnogród, zwany gdzieniegdzie faszystami, chce tutaj przedstawić fakty przemilczane przez mainstream. Chcemy się przeciwstawić antypolakom wciskającym do głowy młodym ludziom, że patriotyzm jest zły, a dbanie o interes narodowy jest prymitywne, bo trzeba „szerzej spojrzeć na Świat”, a poza tym „jesteśmy przecież Europejczykami”…

Dodaj komentarz