Koszulki patriotyczne

Koszulka patriotycznaMoże zainteresuje Cię również temat flagi Polski


Sklep patriotyczny oferujący m.in. odzież patriotyczną: http://www.iss-sport.pl/shop,list,028

Liczba zgłoszeń sklepów do naszych spisów rośnie, w związku z tym nastała potrzeba uporządkowania listy. W tym dziale będziemy teraz prezentować jedynie sklepy, które wspierają naszą działalność poprzez Fundację „Blisko Polski”, natomiast lista wszystkich sklepów będzie znajdowała się w sekcji SKLEPY PATRIOTYCZNE. A w niej między innymi:

http://www.polscypatrio…
http://www.skleppatrio…
http://www.propatria…
http://www.wielkawol…
http://www.redisba…
http://www.christianhussa…
http://www.patriasho..
http://www.tomypola…
http://www.bieliczerw…

Te i inne adresy, ponad 30 linków, teraz w sekcji SKLEPY PATRIOTYCZNE! Poznaj wszystkie sklepy z koszulkami patriotycznymi!

Pod tymi adresami ogromny wybór koszulek patriotycznych, zarówno ekskluzywne kolekcje jak i tania odzież patriotyczna. Koszulki z orłem, kotwicą (Polska Walcząca), oddająca hołd Witoldowi Pileckiemu, Romanowi Dmowskiemu czy Józefowi Piłsudskiemu! Zobacz t-shirty z godłem Polski, motywami Związku Jaszczurczego Narodowych Sił Zbrojnych, herbem Polski i inne – zapraszamy!

Właścicieli sklepów zachęcamy do współpracy – istnieje możliwość zamieszczenia banera reklamowego na stronie BliskoPolski lub/oraz linka w tym dziale, w zamian za wsparcie Fundacji „Blisko Polski”. Szczegóły pod adresem: redakcja@bliskopolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *