Fundacja „Blisko Polski” – wsparcie

„Polacy chcą niepodległości, lecz pragnęliby, aby ta niepodległość kosztowała dwa grosze i dwie krople krwi – a niepodległość jest dobrem nie tylko cennym, ale i bardzo kosztownym.”

Józef Piłsudski

W jaki sposób pomóc finansowo? Poprzez wpłatę na konto bankowe Fundacji Blisko Polski. Najbardziej wartościowe są niekoniecznie duże, ale regularne wpłaty (np. w formie zlecenia stałego). Pomagają one organizować budżet z wyprzedzeniem i konsekwentnie planować oraz realizować wytyczone cele, dlatego lepiej ustawić zlecenie stałe w kwocie 5 zł miesięcznie niż dokonać jednorazowej wpłaty 100 zł. Ważniejsza niż kwota jest regularność wpłat. Przeciętna darowizna wynosi trzydzieści kilka złotych, za co jesteśmy w stanie dodać rocznie 150 haseł do naszej bazy wiedzy!

www.fundacja.bliskopolski.pl

Na życzenie wspierającego, możemy opublikować informację o jego wpłacie/wpłatach. Prosimy w takim wypadku o e-mail na adres fundacja@bliskopolski.pl z informacją jakie dane zamieścić na stronie:

– imię/nazwisko/pseudonim – miejscowość – wysokość wpłaty – inne

Dlaczego w ogóle warto pomagać? Przeczytaj tutaj.

Za każde, nawet najmniejsze, wsparcie serdecznie dziękujemy! Zdanie „każda złotówka się liczy” nie jest pustym hasłem, a w dobie darmowych przelewów internetowych uzasadnione jest przelewanie również małych kwot. Policz sam: mała suma pomnożona razy dwanaście daje w skali roku już całkiem inną kwotę, prawda? A projekt Blisko Polski zaplanowany jest na wiele lat.

Konto bankowe (BGŻ): 54 2030 0045 1110 0000 0280 9320
Tytuł wpłaty (to ważne!): darowizna na cele statutowe

Adres rejestracyjny i korespondencyjny:
Fundacja „Blisko Polski”
ul. Podlesie 6
45-520 Opole

KRS: 0000503034
NIP: 7831711894
Regon: 302697119
E-mail: fundacja@bliskopolski.pl

PayPal:

PayPal to opcja dla wpłat z zagranicy, obciążona prowizją ok. 8%,
zatem polecana tylko osobom nieposiadającym konta w polskich złotych.

http://fundacja.bliskopolski.pl/wsparcie/

Dodaj komentarz