Wąsy Bronisława Komorowskiego

Bronisław Komorowski

[ Bronisław Komorowski – strona informacyjna ]

W przeciwieństwie do przesłuchania Bronisława Komorowskiego jako świadka w sprawie afery marszałkowej, szeroko komentowaną sprawą w mediach głównego nurtu były wąsy Bronisława Komorowskiego. Na ten temat powstało wiele memów i żartów nawiązujących także do gaf i problemów z ortografią Bronisława Komorowskiego.

O wąsach Bronisława Komorowskiego, które zniknęły informowała m.in. „Gazeta Wyborcza”, główne portale informacyjne i portale plotkarskie. Nagłówki z prezydenckimi wąsami przewijały się wśród najważniejszych informacji dotyczących polityki i gospodarki. Monika Olejnik napisała o tym na Facebooku. Media zastanawiały się jaki był powód pozbycia się jednego z najbardziej rozpoznawalnych elementów wizerunku Bronisława Komorowskiego.

Bronisław Komorowski golił wąsy dwa razy, za pierwszym razem, jak zdradził podczas spotkania z uczniami cieszyńskich szkół w 2013 roku, namówiła go do tego żona. Drugi raz był efektem postanowienia noworocznego i podobno Anna Komorowska braku wąsów nawet nie zauważyła. Zauważył to natomiast prezydent USA Barack Obama i jego żona, którzy podczas sesji zgromadzenia ONZ w Nowym Jorku we wrześniu 2013 roku, skomplementowali Bronisława Komorowskiego, mówiąc mu, że lepiej wygląda bez zarostu.

Dodaj komentarz