Wąsy Bronisława Komorowskiego

Bronisław Komorowski

[ Bronisław Komorowski – strona informacyjna ]

W przeciwieństwie do przesłuchania Bronisława Komorowskiego jako świadka w sprawie afery marszałkowej, szeroko komentowaną sprawą w mediach głównego nurtu były wąsy Bronisława Komorowskiego. Na ten temat powstało wiele memów i żartów nawiązujących także do gaf i problemów z ortografią Bronisława Komorowskiego.

O wąsach Bronisława Komorowskiego, które zniknęły informowała m.in. „Gazeta Wyborcza”, główne portale informacyjne i portale plotkarskie. Nagłówki z prezydenckimi wąsami przewijały się wśród najważniejszych informacji dotyczących polityki i gospodarki. Monika Olejnik napisała o tym na Facebooku. Media zastanawiały się jaki był powód pozbycia się jednego z najbardziej rozpoznawalnych elementów wizerunku Bronisława Komorowskiego.

Bronisław Komorowski golił wąsy dwa razy, za pierwszym razem, jak zdradził podczas spotkania z uczniami cieszyńskich szkół w 2013 roku, namówiła go do tego żona. Drugi raz był efektem postanowienia noworocznego i podobno Anna Komorowska braku wąsów nawet nie zauważyła. Zauważył to natomiast prezydent USA Barack Obama i jego żona, którzy podczas sesji zgromadzenia ONZ w Nowym Jorku we wrześniu 2013 roku, skomplementowali Bronisława Komorowskiego, mówiąc mu, że lepiej wygląda bez zarostu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *