Dzień bez ścieku

Czytam dla jaj!
Oglądam dla beki!
Język wroga trzeba znać!
Muszę wiedzieć co knują
Obnażam hipokryzję
Wytykam kłamstwa
Śledzę manipulacje!

To częste tłumaczenia dlaczego polski patriota odwiedza salonowe media, po co ogląda telewizję, która przecież go nie cierpi. Polski patriota zwykle ma na to bardzo poważne uzasadnienia. Jednak najczęściej odwiedzamy głupawe portale i oglądamy te telewizje z przyzwyczajenia, odruchowo, nawykowo.

Potem złościmy się, klniemy, komentujemy i… przekazujemy to dalej. By złościli się inni, klęli i przekazali dalej. W tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=vi2cF9lI25Y jest zresztą informacja mówiąc o tym, że im więcej się bzdur przyjmuje do głowy, tym więcej ich tam zostaje.

Dlatego proponujemy #DzienBezScieku

Ale nie tylko o ogłupianie siebie chodzi. Chodzi też o nabijanie antypolskim mediom odwiedzin, zwiększanie ich oglądalności, popularności, czyli de facto wspieranie ich poprzez reklamodawców.

Nasza propozycja: przestań odwiedzać źródła propagandy wrogiej Twoim wartościom! Zmniejsz im oglądalność, obniż ich atrakcyjność w oczach reklamodawców! A jeżeli nie jesteś w stanie tego zrobić całkowicie, bo przyzwyczaiłeś się do codziennej porcji bredni, jeżeli jesteś uzależniony od tej regularnej porcji ścieku, to chociaż zmniejsz sobie dawkę.

Proponujemy niedzielę dniem bez ścieku! Nie włączaj TVN-u w niedzielę, nie sprawdzaj gorących newsów na Onecie, nie czytaj komentarzy na gazeta.pl, nie przeżywaj wybryków Newsweeka. Na początek do końca roku 10 grudnia, 17 grudnia, 24 grudnia, 31 grudnia, a potem – to już zależy od Ciebie.

Może Ci się spodoba i zmienisz swoją stronę startową? Dzisiaj jest niedziela 10 grudnia, połowa dnia już minęła, więc do północy łatwo wytrzymasz, prawda?

Jak myślisz, nie smuciłyby się Lisy i Michniki z powodu SETEK TYSIĘCY odwiedzin mniej? Czy byłoby to do zignorowania dla ich reklamodawców?

Nie, nie proponujemy getta informacyjnego (pomijając już to, że rzadko są tam jakiekolwiek istotne dla Ciebie informacje). W zasadzie to prawda, że jako naród powinniśmy z grubsza wiedzieć co wypisują Lisy i Michniki. Ale nie jest tak, że w tym celu każdy z nas musi codziennie wykonywać przegląd antypolskiej prasy i w akcie masochizmu oglądać TVN24!

Idealnie byłoby, gdybyśmy wynajęli do takiego przeglądu mediów zespół ludzi, który by archwizował, analizował i przygotowywał dla nas taką pigułkę – co tam piszą wrogowie naszej cywilizacji. Taką pigułkę, niesmaczną, ale jednak małą, łatwiej i szybciej byłoby połknąć. Być może doprowadzimy do takiej sytuacji.

Ale teraz, w ramach działania prowizorycznego, chociaż ogranicz ściek w Twoim domu! Zredukuj szlam w komputerze.

Na początek chociaż jeden dzień w tygodniu.

Do dzieła, dołącz do wydarzenia i poinformuj znajomych! https://facebook.com/events/1927881907464872/

#DzienBezScieku