Homoterroryzm – heterosceptycyzm – homopropaganda

[ Homochronologia ]

„Nie ma żadnych orientacji seksualnych. Jest tylko norma oraz odchylenia od tej normy.”

Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) przez… głosowanie. Nastąpiło to w 1990 roku.

Poniżej kilka cytatów i faktów. Prosimy o nadsyłanie kolejnych:

„Spryciarze z gejowskich środowisk znakomicie żonglują dziś słowem tolerancja. (…) Nie tylko w Watykanie jest homoseksualny lobbing. I nie tylko kler należy za to ścigać. Gazeta, do której pisuję felietony bardzo chętnie i pilnie zamieszcza fakty świadczące o lobbingach homoseksualnych wśród kleru. Spróbuj jednak napisać tekst o takim lobbingu w teatrze. Ja spróbowałam. Tekst został zatrzymany i określony jako donos. Ja zostałam nazwana szmatą „.

Joanna Szczepkowska dla e-teatr.pl, marzec 2013

Homoseksualna aktywistka Masha Gessen, dziennikarka i pisarka rosyjska (ma także obywatelstwo amerykańskie), ujawniła rzeczywiste plany, przyświecające walce o wprowadzenie jednopłciowych „małżeństw”. W czasie dyskusji panelowej w Sydney otwarcie przyznała, że celem tego zaangażowania nie jest poszukiwanie równości, lecz raczej całkowity demontaż instytucji małżeństwa. „Nie chodzi o prawo homoseksualistów do zawarcia małżeństwa, ale o to, że instytucja małżeństwa powinna przestać istnieć. Walka o małżeństwa dla homoseksualistów zazwyczaj wiąże się z ukrywaniem tego, co mamy zamiar zrobić z małżeństwa, kiedy ten cel osiągniemy. Mówienie, że instytucja małżeństwa wówczas nie ulegnie zmianie, jest kłamstwem”. Gessen jest przekonana, że ta instytucja się zmieni – i powinna się zmienić. „Sądzę, że ona nie powinna istnieć” – stwierdziła wprost i dodała, że nie podoba jej się udział w tworzeniu fikcji, jakoby chodziło o coś innego.

Kiedy w Polsce posłowie odrzucili projekt ustawy o związkach partnerskich, Tomasz Lis napisał: „To absolutny skandal. Zwyciężyła nietolerancja, wygrało obskuranctwo”. Jan Hartman grzmiał o „dniu wstydu polskiej demokracji”, „knajackich połajankach i obłudnej retoryce świętoszków”. Czyli demokracja jest w porządku, ale kiedy decyzje dyktuje mniejszość?

Warto wiedzieć, że najwięcej przypadków pedofilii jest wśród homoseksualistów.  I to nawet wśród liderów tych środowisk, co tym gorzej świadczy o całym lobby. James Rennie – szef LGBT Youth Scotlad został wraz z siedmioma innymi zboczeńcami skazany za gwałt na dziecku swoich przyjaciół. Znany działacz homoseksualnego lobby dzwonił do swoich kolegów, by słuchali odgłosów gwałcenia dziecka.

„Nie brak dowodów na to, że od lat 70-tych Związek Sowiecki wspierał rozmaite ruchy homoseksualne czy rewolucji seksualnej na Zachodzie z pełną świadomością, że mają one rozłożyć system etyczny cywilizacji zachodniej. Promowanie aborcji w krajach zachodnich miało dokładnie ten sam cel. A mówię to jako filolog klasyczny. Rewolucja seksualna to dalszy ciąg rewolucji marksistowskiej. Celem lewicy jest destrukcja obecnego systemu, zniszczenie społecznych i naturalnych więzi na każdym poziomie. Wolny rynek zakłada nieustanne doskonalenie ludzi, a socjalizm chce go zastąpić sztucznym układem, który niszczy, a nie tworzy. A teraz naturalne międzyludzkie relacja chce się zastąpić nienaturalnymi układami. Ta współczesna rewolucja genderowo-obyczajowa jest dla przyszłości ogromnym zagrożeniem”

Marek Król – były właściciel „Wprost” (czerwiec 2013)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *